Úvod > O nás > Doplňkové aktivity

Doplňkové aktivity

Všechny kroužky jsou ve školním roce 2022/2023

Doplňkové aktivity tématicky navazují na integrované bloky, doplňují je a rozšiřují tak vzdělávací nabídku. V případě výletů je organizace dne uzpůsobena dle požadovaných potřeb.

Plány aktivit:

Plán akcí školy 2023-2024.doc

Plán spolupráce se ZŠ 2023-2024.docx

Spolupráce s rodiči 2023-2024.doc

Zájmové kroužky, které jsou společně plánované s rodiči na daný kalendářní rok a jsou organizovány v odpoledních hodinách. Programy probíhají pod vedením kvalifikovaných lektorů a trenérů spolupracujících agentur a jsou za úplatu. V dopoledních hodinách probíhá plavecká výuka v září a výjezdový lyžařský výcvik.

Záměrem doplňkových programů školy je nabídnout možnost rozvinout dětský talent, či maximálně zabezpečit vzdělávací nabídku pro ty, kteří disponují hlubšími schopnostmi k určitým činnostem. Základem je maximálně respektovat potřeby dětí, jejich zájem o nabízenou činnost.